Darbību Latvijā uzsāk auto abonēšanas platforma MyBee

March 2, 2022

Paplašinot savu darbību Baltijas valstīs, automašīnu abonēšanas platforma “MyBee” uzsāk pakalpojumu sniegšanu Latvijā.

“MyBee” ir digitāls pakalpojumu sniedzējs, ar kura palīdzību klientiem ir iespēja abonēt jaunu automašīnu, saņemot to bez dokumentu kārtošanas vai ilgtermiņa saistībām. “MyBee” pieder starptautiskajai uzņēmumu grupai “Modus Group”, kas arī pārvalda Latvijā jau iecienīto auto koplietošanas pakalpojumu sniedzēju “CityBee”.

Kā liecina “MyBee” novērojumi, pieprasījums pēc īstermiņa un īpaši ilgtermiņa auto nomas pieaug ne tikai ekonomisku apsvērumu dēļ, bet arī tādēļ, ka mainās iedzīvotāju attieksme un ekspektācijas par mobilitāti.

Aizvadītajā gadā kopā Lietuvā un Igaunijā “MyBee” noslēdza gandrīz 1000 jaunus abonēšanas līgumus, un Latvija uzņēmuma darbības paplašināšanai ir izvēlēta kā labvēlīgs tirgus, jo tas ir atvērts jauninājumiem, un iedzīvotāji apzinās, ka automašīnu var vienkārši abonēt un tā nav jāiegādājas savā īpašumā vai līzingā.

“Arvien vairāk iedzīvotāju saprot, ka automašīna var būt mobilitātes pakalpojums, kurš tiek abonēts nevis iegādāts savā īpašumā. Inflācijas pieauguma un cenu kāpuma laikā cilvēki papildu izvērtē izdevumus, kas saistīti ar automašīnu, vienlaikus meklējot alternatīvas veco automašīnu nomaiņai. “MyBee” jau veiksmīgi darbojas Lietuvā un Igaunijā. Neraugoties uz to, ka “MyBee” savu darbību kā startup uzņēmums uzsāka nesen, jau šobrīd tas ir kļuvis par peļņu nesošu biznesu,” saka Arvis Eņģelis, MyBee vadītājs Latvijā.

“CityBee” un “MyBee” ir daļa no “Modus Mobility” saimes.