JŪSU MYBEE AUTOMAŠĪNAS CEĻVEDIS

Šajā lapā Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju, par automašīnas apkopi un lietošanu.

CEĻU SATIKSMES NEGADĪJUMI

AUTOMAŠĪNAS BOJĀJUMI

PALĪDZĪBA UZ CEĻĀ

MAIŅAS AUTO

TEHNISKĀ APKOPE

TEHNISKĀ APSKATE

RIEPAS UN RIEPU NOMAIŅA

CEĻOJUMI ĀRZEMĒS

MYBEE KONTAKTI

CEĻU SATIKSMES NEGADĪJUMI

JA ESAT IESAISTĪTS CEĻU SATIKSMES NEGADĪJUMĀ:

  1. Zvaniet policijai, ja iesaistīti vairāk nekā 2 transportlīdzekļi, ja starp pusēm rodas nesaskaņas, ja vismaz viena no pusēm ir alkohola vai citu apreibinošu vielu reibumā, ja ir ievainoti cilvēki, ja ir nopietni bojājumi automašīnu vai ja ir nodarīti bojājumi īpašumam (ēkas, zīmes, būves, koki u.c.). Ārzemēs varat zvanīt pa tālruni 112 vai 911.
  2. Aizpildiet saskaņoto paziņojumu. To var viegli izdarīt mobilajā lietotnē. Aizpildot paziņojumu, Jums būs nepieciešams obligātās apdrošināšanas polises numurs, kas atrodams šeit. Ja ceļu satiksmes negadījums noticis ārvalstīs, var aizpildīt gan Latvijas saskaņoto paziņojumu, gan citā ES valstī izsniegtu saskaņoto paziņojumu.
  3. Paziņojiet MyBee 1 dienas laikā par Jūsu automašīnas bojājumiem, rakstot uz e-pastu info@mybee.lv vai pa tālruni +371282 33 888 (zvani tiek pieņemti darba dienās no 8:00 līdz 18:00). Būs nepieciešams uzrādīt saskaņotā paziņojumu kopija, skenēta/nofotografēta automašīnas reģistrācijas apliecība, vadītāja apliecības kopija, policijas norādītais protokola numurs (ja policija ir informēta).
  4. Ja automašīna vairs nav derīga braukšanai , sazinieties ar palīdzības dienestu uz ceļa un saņemiet rezerves automašīnu.

Ja apdrošināšanas gadījums noticis ārpus Latvijas, apdrošinājuma ņēmējam ir jānodod iznīcinātais vai bojātais transportlīdzeklis Iznomātājam Latvijas teritorijā. Attaisnotie izdevumi par transportlīdzekļa atlieku nogādāšanu Latvijā vispirms jāsaskaņo ar Iznomātāju; attiecīgie attaisnotie izdevumi tiks atlīdzināti ar Iznomātāju saskaņotajā apmērā. 

AUTOMAŠĪNAS BOJĀJUMI

AUTOMAŠĪNAS BOJĀJUMU GADĪJUMĀ:

Ja uz sava transportlīdzekļa instrumentu paneļa redzat brīdinājuma lampiņas vai citas problēmas pazīmes, lūdzu, ziņojiet par to uzserviss@mybee.lv. Pēc informēšanas Jūs tiksiet nosūtīts uz MyBee partneru servisu, kur Jūsu automašīna tiks pārbaudīta. Ja tiks identificēts defekta cēlonis, tiks veikts nepieciešamais remonts.

Ja automašīnas bojājuma dēļ nevar turpināt to lietot, sazinieties ar mums, lai saņemtu palīdzību uz ceļa. Lai iegūtu vairāk informācijas par palīdzību uz ceļa, noklikšķiniet šeit.

JA AUOMAŠĪNAS LOGS IR BOJĀTS:

Ja pamanāt, ka automašīnas logs ir bojāti, lūdzu, paziņojiet par to MyBee 1 dienas laikā pa e-pastu serviss@mybee.lv vai pa tālruni +371 282 33 888 (zvani tiek pieņemti darba dienās no plkst. 8:00 līdz 18:00). Pēc situācijas novērtēšanas mēs Jūs nosūtīsim uz partneru servisu, lai veiktu stikla remontu vai nomaiņu.

PALĪDZĪBA UZ CEĻĀ

Ja automašīna sabojājas uz ceļa, tehnisko palīdzību varat izsaukt 24 stundas diennaktī. Ja nepieciešama palīdzība Latvijā, zvaniet +371282 33888 un spiediet numuru 3.

Palīdzība uz ceļa ir pieejama visā ģeogrāfiskajā Eiropā (izņemot Krieviju, Baltkrieviju un Ukrainu).

MAIŅAS AUTO

Maiņas automašīna tiek nodrošināta 1 darba dienas laikā, ja klienta transportlīdzekli nav iespējams salabot 24 stundu laikā no tā nodošanas dīlera vai citā Iznomātāja apstiprinātā remonta servisā/stāvvietā.
Ja Jums ir nepieciešama maiņas automašīna (t.i., ja abonētās automašīnas remonts aizņem vairāk nekā 1 dienu), lūdzu, sazinieties ar mainasauto@mybee.lv un saņemsiet 300 eiro kuponu CityBee pakalpojumiem. Kupons ir derīgs 10 dienas no dienas, kad tas ir pievienots Jūsu CityBee profilam.

Kad esat saņēmis kupona kodu, ieejiet CityBee lietotnē, noklikšķiniet uz “Vairāk” > „ “Atlaides” > “Pievienot atlaidi”,, pēc tam ievadiet atlaižu kupona kodu un noklikšķiniet uz “Pievienot”. 

Kupona summu varat izmantot pēc vēlēšanās:

  • Izvēlieties CityBee standarta “Maksā, kad brauc” tarifu (maksāsiet par minūti un nobraukto kilometru; cena būs atkarīga no izvēlētā automašīnas modeļa). Šādā gadījumā iesakām pabeigt automašīnas rezervāciju pēc katra brauciena un nepieciešamības gadījumā rezervēt jaunu automašīnu nākamajam braucienam.
  • Rezervējiet savām vajadzībām atbilstošu priekšapmaksas paku (pakas fiksētajā cenā jau ir iekļauts konkrēts lietošanas laiks (piem., stunda, diena) un kilometru skaits. Pārsniedzot laiku vai kilometrus, jums būs jāmaksā papildus saskaņā ar parastā “Maksā, kad brauc” cenu). Braucot garākos braucienos, ieteicams izvēlēties priekšapmaksas pakas, nevis “Maksā, kad brauc” tarifu.

Vēlamies informēt, ka, izmantojot CityBee rezerves auto, par degvielu nav jāmaksā – tā ir iekļauta cenā. 

TEHNISKĀ APKOPE

Ražotāja vadlīnijas nosaka, ka regulāra tehniskā apkope tiek veikta noteiktos intervālos. Pārbaudei jāreģistrējas, kad ir beidzies ražotāja noteiktais termiņš vai, kad uz paneļa parādās norāde. Ja neesat pārliecināts, ar vai Jūsu automašīnai ir jāveic apkope, lūdzu, sazinieties ar MyBee serviss@mybee.lv. Komanda precizēs servisa laiku un nepieciešamības gadījumā nosūtīs pie kāda no auto oficiālajiem dīleriem.

Ja Jums nepieciešama apkope, Jums ir jāpiesakās norādītajā servisa centrā un jānogādā jūsu automašīna.  

Svarīgi:

  • Ja esat izvēlējies dabiski dilstošu detaļu servisu un remontu, lūdzu, pēc apkopes informējiet servisa centru.
  • Visos gadījumos (pat ja neesat izvēlējies dabiski dilstošu detaļu apkopi un remontu) pēc apkopes veikšanas lūdziet servisa centram iesniegt rēķina kopiju un nosūtīt to mums uz e-pastu serviss@mybee.lv, apliecinot, ka Jūsu automašīnai ir veiktas periodiskas apkopes.

Apkopes laikā tiek nomainītas arī dabiski dilstošās automašīnas daļas. Ja daļas, piemēram, bremžu kluči, tīrītāju slotiņas un spuldzes nolietojas pirms noteiktā termiņa, Jums tās ir jānomaina. 

Kas apmaksā tehniskās apkopes izmaksas? 

  • Ja esat izvēlējies servisu dabiski dilstošu detaļu apkopei un remontam, MyBee segs visas izmaksas.
  • Ja Jums nav šī pakalpojuma, Jums būs jāmaksā par pakalpojumu.

TEHNISKĀ APSKATE

MyBee automašīnām ir nepieciešama periodiska tehniskā apskate. Ja Jūsu automašīnai būs nepieciešama apkope abonēšanas periodā, MyBeekomanda Jūs informēs.

RIEPAS UN RIEPU NOMAIŅA

Ja esat izvēlējies riepu maiņas un uzglabāšanas pakalpojumu, MyBee parūpēsies par Jūsu riepām. Kad tuvojas riepu maiņas sezona, atliek tikai reģistrēties MyBee partneru servisā. Apmeklējot servisa centru, Jūsu riepas tiks nomainītas bez maksas. Tajā pašā servisā glabāsies arī riepu komplekts nākamajai sezonai.

Ja neesat izvēlējies riepu maiņas un uzglabāšanas servisu, par sezonas riepām, maiņu un uzglabāšanu jāparūpējas pašam. Automašīna jābrauc ar sezonai atbilstošām riepām.

Kad jāmaina auto riepas?

Ziemas riepu sezona ir – no 1. decembra līdz 1. martam.

Vasaras riepu sezona ir – no 1. maija līdz 1. novembrim.

CEĻOJUMI ĀRZEMĒS

Ar MyBee Jūs varat atstāt Latviju un ceļot ES robežās līdz 3 mēnešiem. 

TLai nodrošinātu netraucētu automašīnas darbību un apkopi, lūgums informēt MyBee komandu 3 dienas pirms jebkura brauciena ārpus Latvijas, rakstot uz e-pastu info@mybee.lv. Dodoties ceļojumā, lūgums līdzi ņemt automašīnas reģistrācijas apliecību un trešo personu apdrošināšanas polisi.

Pirms izbraukšanas no Eiropas Savienības ir jāsaņem rakstiska MyBee atļauja, kurā norādīts galamērķis un ceļojuma periods. Atļaujas maksa ir 30 eiro. Tā arī jāpieprasa vismaz 3 dienas iepriekš info@mybee.lv.

MYBEE KONTAKTI

Tālruņa numurs: +371282 33888

Par automašīnu abonēšanu un līgumu: info@mybee.lv

Tehniskie jautājumi un satiksmes negadījumi: serviss@mybee.lv, info@mybee.lv

Tehniskā palīdzība uz ceļiem Latvijā: +371282 33888 un nospiediet nr. 3.